ALTERIA MOTOR, s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


ALTERIA MOTOR s.r.o.

Vážení zákazníci, vitajte na naśej stránke

Dovoľte, aby sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť, ktorej históriu a súčastnosť nám pomáhate tvoriť aj Vy. Váš záujem o vozidlá a poskytované služby je pre nás výzvou, aby sme neustále skvalitňovali a rozširovali svoju činnosť.

Spoločnosť začala svoju pôsobnosť v Žiline, ako autorizovaný predajca a opravca motorových vozidiel zn. Hyundai, v júni roku 2001. Od tohto roku až do súčastnosti predala spoločnosť 2000 ks vozidiel tejto značky.

V roku 2006 sme ako jeden z najlepších dealerov zn. Hyundai získali certifikát systémov manažérstva kvality podľa noriem EN ISO 9001:2000, čo prispelo k skvalitneniu poskytovaných služieb a pracovných procesov.

V roku 2008 spločnosť uvítala ponuku zastupovať v regióne severného Slovenska jednu z najkvalitnejších automobilových značiek zn. MITSUBISHI ako autorizovaný predajca a opravca. Túto možnosť sme ako spoločnosť uvítali, nakoľko rozšírená ponuka vozidiel pritiahne viac automobilových priaznivcov a aj tých náročnejších zákazníkov do priestorov našej prevádzky.

V roku 2009 spoločnosť naďalej skvalitňuje predaj vozidiel MITSUBISHI a Hyundai a poskytuje odborný servis pre tieto značky tak, aby sa ich spokojní majitelia a priaznivci radi vracali do nášho autosalónu.