ALTERIA MOTOR, s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Aktuality z Mitsubishi Motors

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Pre spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) bude nadchádzajúci ženevský autosalón 2017 znamenať zásadný obrat, keďže na ňom vo svetovej premiére predstaví úplne nové kompaktné SUV "Eclipse Cross", - prvého zástupcu novej generácie vozidiel Mitsubishi Motors, ktoré by malo prispieť k naplneniu plánu MMC na európskom trhu postupne zaujať rolu takmer výhradného SUV hráča.

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS ODHALUJE NÁZOV SVOJHO NOVÉHO KOMPAKTNÉHO SUV „ECLIPSE CROSS“

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) sa s odkazom na svoju tradíciu vo svete motoršportu rozhodla pomenovať svoje úplne nové kompaktné SUV „Eclipse Cross.

Viac informácií

VYNOVENÉ BESTSELLERI ZNAČKY MITSUBISHI UŽ V PREDAJI ASX A OUTLANDER V MODELOVOM PREVEDENÍ 2017

Po mimoriadne úspešnom roku 2016, ktorý potvrdil vynikajúcu kondíciu značky Mitsubishi na slovenskom trhu (rekordné predaje 1 330 vozidiel, nárast +5,14%), sa fanúšikovia troch diamantov môžu hneď v úvode roka 2017 tešiť na vynovené bestselleri značky Mitsubishi.

Viac informácií

MITSUBISHI NA SLOVENSKU V HISTORICKEJ FORME - ROK 2016 V ZNAMENÍ NOVÝCH REKORDOV

Spoločnosť M Motors SK, výhradný dovozca vozidiel značky Mitsubishi na Slovensko, pokračovala aj v roku 2016 v rastúcom trende predaja.

Viac informácií

RODINA MITSUBISHI OUTLANDER OSLAVUJE 15.VÝROČIE

Tri generácie, 1.5 milióna predaných vozidiel a 15 rokov prekračovania hraníc

Viac informácií

MODELOVÝ RAD MITSUBISHI MOTORS NA PARÍŽSKOM AUTOSALÓNE 2016

Svetová premiéra koncepčného SUV MITSUBISHI GT-PHEV Concept

Viac informácií

MITSUBISHI XM CONCEPT MALÉHO CROSSOVERU MPV DEBUTUJE NA GAIKINDO MEDZINÁRODNOM AUTOSALÓNE V INDONÉZII 2016

MITSUBISHI XM1 Concept malého crossoveru MPV od spoločnosti Mitsubishi Motors Corporation (MMC) sa vo svetovej premiére predstaví na GAIKINDO Medzinárodnom Autosalóne v Indonézii 20162. Koncepčné vozidlo v sebe spája húževnatosť vozidiel kategórie SUV s univerzálnosťou vozidiel typu MPV.

Viac informácií

MITSUBISHI AKO "NAJLEPŠIA ZNAČKA” PODĽA J.D.POWER

Mitsubishi s výrazným náskokom na prvom mieste v štatistike spoľahlivosti vozidiel v Nemecku

Viac informácií

NOVÁ MITSUBISHI L200 ZÍSKALA PRESTÍŽNE OCENENIE “PICK-UP ROKA” OD NAJOBĽÚBENEJŠIEHO BRITSKÉHO MOTORISTICKÉHO TÝŽDENNÍKA AUTO EXPRESS

Auto Express, najobľúbenejší motoristický týždenník vo Veľkej Británii, udelil ocenenie "Pick-up Roka" modelu Mitsubishi L200 počas slávnostnej ceremónie, ktorá sa konala v Londýne 5. júla 2016. L200 získala toto prestížne ocenenie už druhý po sebe nasledujúci rok.

Viac informácií

MEDZINÁRODNÝ AUTOSALÓN V PARÍŽI 2016 V PREDPREMIÉRE - MITSUBISHI GROUND TOURER CONCEPT

Po koncepčnom vozidle "Concept XR PHEV II" odhalenom na autosalóne v Ženeve v roku 2015 a ďalšom koncepte s názvom "eX Concept"

Viac informácií

MITSUBISHI MOTORS THAJSKO OSLÁVILO VÝZNAMNÝ MÍĽNIK - 3 MILIÓNY VOZIDIEL EXPORTOVANÝCH NA SVETOVÉ TRHY

Iba pred pár dňami, oslávila spoločnosť Mitsubishi Motors (Thajsko) Co., Ltd (MMTh) ďalší významný míľnik, keď zaznamenala 3 milióny vyvezených vozidiel na exportné trhy. Tento objem je dôkazom optimálnych výrobných schopností spoločnosti MMTh, ktorá je pripravená plniť očakávania zákazníkov a ich potreby po celom svete.

Viac informácií

ROZŠÍRENIE PONUKY VERZIÍ MITSUBISHI OUTLANDER - PO NOVOM UŽ AJ AKO BENZÍNOVÁ ŠTVORKOLKA S AUTOMATOM

Nový Mitsubishi Outlander s viac ako 100 konštrukčnými a dizajnérskymi zmenami sa od svojho uvedenia na slovenský trh na jeseň 2015 teší mimoriadnej obľube.

Viac informácií

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV POKORIL HRANICU 100 000 PREDANÝCH VOZIDIEL NA CELOM SVETE

Celosvetový predaj modelu Mitsubishi Outlander PHEV, ktoré je prvým plug-in hybridným SUV s pohonom všetkých kolies na svete, prekonal hranicu 100 000 predaných vozidiel.

Od svojho uvedenia na trh v Japonsku v januári 2013, si Outlander PHEV rýchlo získal popularitu nielen na domácom trhu, ale aj u zákazníkov v Európe či Austrálii. 

Viac informácií

AUTOMOBILKY NISSAN A MITSUBISHI MOTORS UZAVRELI STRATEGICKÉ PARTNERSTVO

Spoločnosti Nissan Motor CO., Ltd., (ďalej len "Nissan") Mitsubishi Motors Corporation (ďalej len "MMC") oznámili, že dnes podpísali Rámcovú Dohodu o vytvorení rozsiahlej strategickej aliancie medzi oboma japonskými automobilkami.

Viac informácií

PREVÁDZKOVÉ VÝSLEDKY SPOLOČNOSTI MITSUBISHI MOTORS CORPORATION ZA FIŠKÁLNY ROK 2015 - NÁRAST PREDAJA V ZÁPADNEJ EURÓPE + 11 %

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes oznámila svoje predajné a finančné výsledky za fiškálny rok 2015 (FY2015), ktorý mal uzávierku 31. marca 2016.

Viac informácií
1 |  2 |  3 |  4