ALTERIA MOTOR, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Jarná servisná ponuka

U nás je Vaše vozidlo v dobrých rukách a Vy v bezpečí

Sme tu pre Vás a pripravení, aby ste zostali mobilní aj v tejto zložitej dobe. Vykonáme nevyhnutnú údržbu vozidla, opravy, prezutie na letné pneumatiky, aby ste mohli bezpečne absolvovať nevyhnutné cesty, prípadne Vaše vozidlo teraz pripravíme tak, aby bolo vo forme, až bude možné opäť cestovať.

Dezinfekcia a bezpečnosť je naša priorita

Aby sme Vám mohli aj naďalej poskytovať naše služby, je pre nás prvoradá bezpečnosť Vaša aj našich pracovníkov. Prijali sme opatrenia odporúčané odborníkmi pre minimalizáciu rizika šírenia koronavirovej nákazy. Používame osobné ochranné pomôcky, ochranné poťahy vozidla, minimalizujeme osobný kontakt a používame moderné metódy dezinfekcie interiéru vozidla, aby ste sa cítili bezpečne a došli so svojím vozidlom vždy tam, kam potrebujete.

Dezinfekcia klimatizácie

Viac ako inokedy je teraz dôležitá dezinfekcia klimatizácie. Pri jej realizácii získate 25% zľavu na peľový filter.

Výmena zimných pneumatík za letné

Cez všetky obmedzenia, ktorá nám priniesla súčasná situácia, nastupuje nezadržateľne jar a budete potrebovať vymeniť zimné pneumatiky za letné. Sme pripravení sa o vás postarať a navyše môžete využiť zvýhodnené ponuky náhradných dielov pre pravidelnú údržbu so zľavou 25% , aby ste pripravili vaše vozidlo na sezónu pri jednej návšteve.

Ponuka letných pneumatík

Ak potrebujete na leto nové pneumatiky, radi Vám ponúkneme vhodný variant pre Vaše vozidlo.

Zdravotná prehliadka vozidla ZADARMO

Po vykonaní servisu obdržíte formulár s podrobnou informáciou o stave Vášho vozidla a s prípadnými odporúčaniami.

Náhradné vozidlá Mitsubishi

Pri servise Vášho vozidla máte možnosť využiť zapožičania náhradného vozidla za zvýhodnenú cenu tak, aby ste zostali mobilný, a mohli ste sa starať o svojich blízkych. Uveďte záujem o zapožičanie náhradného vozidla pri dojednávaní terminu návštevy servisu.

Asistenčná služba mitsubishi

V prípade nepredvídateľnej udalosti na cestách sa neváhajte obrátiť na Asistenčnú službu Mitsubishi tel. +420 283 002 819, ktorá Vám pomôže riešiť zložité situácie na cestách, nielen v prípade nehody.

Mitsubishi Online Servis – sme tu pre Vás

Kontaktujte svoj servis Mitsubishi telefonicky, e-mailom, alebo on-line prostredníctvom Mitsubishi Online Servisu, nájdeme pre Vás riešenie.

My sa o vaše vozidlo postaráme

Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla, aby pre Vás bolo vozidlo bezpečné. Kontaktujte svoj Servis Mitsubishi.

Spoločne to zvládneme, Váš Tím Mitsubishi Servis

*Ponuka platí od 1. 4. 2020 do 30. 6. 2020.